Pozinkované pletivo

Základní a nejpoužívanější typ plotu, který je vhodný pro všeobecné použití v sadařství, zemědělství. Zinkovaný drát zaručuje tomuto plotu životnost přes 10 let. Výhoda tohoto oplocení je ve vysoké pevnosti, v nízké ceně komponentů a možnost použití i v nerovném terénu. Životnost pletiva a jeho pevnost je dána průměrem ze kterého se pletivo vyrábí a zejména velikostí ok. Proto dbejte při výběru pletiva na co největší průměr drátu a velikost ok 50 mm. U pletiv s menším průměrem drátu a větší velikostí ok (60mm) se jejich nižší výrobní cena značně odráží v jejich životnosti a pevnosti.

Cena pletiva bez zapleteného napínacího drátu je cca o 0,50 Kč/m2 nižší. Toto pletivo je také vhodné například k oplocení zahrady, kterou hlídá Váš větší psí kamarád. Důležité je zvolit co největší sílu drátu a ideálně doplnit dalším napínacím drátem zhruba v kohoutkové výšce psa.

Použití: v zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Výšky 100, 125, 150, 160, 180 a 200cm.