Montáž plotů

Proč montáž od nás?

Naše firma provádí montáže již 11 let a za tuto dobu jsme postavili velké množství plotů nejrůznějších druhů pro použití v průmyslovém segmentu, bytové výstavbě, v objektech státní zprávy, objektech se zvýšenou bezpečností (letiště, sportoviště). Naše firma je plně vybavená profesionální montážní technikou vč. velkých stavebních strojů pro zemní práce, z čehož vyplývá komplexnost našich montážních služeb. Všichni naši pracovníci jsou naši zaměstnanci, kteří se v montáži plotů stali díky mnohaletým zkušenostem v terénu opravdovými profesionály. Nejdůležitějším měřítkem pro nás je kvalita odvedené práce a spokojenost zákazníka.

Přehled některých realizací můžete shlédnout na našich FB stránkách. Fotodokumentaci z výběru realizací můžete shlédnout zde:

Realizace plotů na klíč *** červenec 2014 ***

Sportovní areál *** Rychnov n. Kn. ***

Realizace plotů na klíč *** červen 2014 ***

Realizace oplocení *** ZŠ Česká Třebová ***

Realizace oplocení květen *** 2014 ***

Realizace plotu *** Praha ***

Realizace oplocení *** Kaufland ***

Jak zjistím cenu montáže mého plotu na klíč?

Zašlete nám na email wiremetal@wiremetal.cz nezávaznou poptávku dodávky a montáže plotu. V této poptávce uveďte požadovaný typ pletiva, výšku plotu, schematický nákres oplocovaného pozemku s okótovanými délkami stran plotu a vyznačením bran a branek. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete telefonicky kontaktovat na tel. 494 544 123. V případě vašeho zájmu k Vám může přímo na stavbu dorazit i náš mobilní technik, který Vám odborně poradí jaký druh pletiva pro konkrétní případ je nejvhodnější a připraví Vám cenovou nabídku .

Jak si plot objednám?

Na základě Vaší poptávky obratem vytváříme cenové nabídky, které obsahují jednak cenu, ale i dobu výstavby a termín započetí stavby. Jste-li s touto nabídkou spokojeni, můžete nám zpět e-mailem naši nabídku potvrdit. Náš pracovník se Vám poté ozve na domluvení termínu, ve kterém přijede Váš plot přesně zaměřit a domluvit potřebné termíny a požadavky na započetí montáže.

Jak montáž probíhá?

Naše firma si v domluveném termínu naveze potřebný materiál a naši pracovníci započnou s výstavbou plotu. V co nejkratším termínu začínáme s terénními a vrtacími pracemi. Poté betonujeme sloupky a sloupkové brány. Po betonáži sloupků nastává technologická odstávka nutná k vyzrání a zatvrdnutí betonu. Dále se naši pracovníci vrací k dokončení zámečnických prací, napínání pletiva, eventuálně elektroinstalacím, osazováním motorů bran. V garantovaném termínu stavbu plotu předáváme na základě předávacího protokolu.

Jak dlouho stavba plotu trvá?

Počáteční termín výstavby stanovujeme na základě přání zákazníka. Standardně začínáme s montáží do tří týdnů od objednání, ale jsme schopni na základě expresního příplatku nastoupit i do 3 pracovních dnů. Samotná výstavba trvá v závislosti na náročnosti zakázky. Přesné termíny jsou předem dány a stanoveny ve smlouvě o dílo, kterou uzavírá náš vedoucí stavby se zákazníkem.

Co musím zařídit k výstavbě plotu?

V prvopočátcích musíte legislativně ošetřit Váš záměr stavby plotu. Standardně stačí provést registrační ohlášku na místně příslušném stavebním úřadu. Ovšem vzhledem k širokému pojetí definice „stavby plotu“, se raději informujte, co konkrétně Váš stavební úřad bude vyžadovat a schvalovat. Pro samotnou montáž potřebujeme pouze oslovit správce zemních sítí, zda nevede v trase plotu jejich síť (voda, kanalizace, plyn, elektro). V případě, že ano, vyžadujeme vytyčení sítí a stanovisko provozovatele sítí o ochranném bezzásahovém pásmu.

Jaká je pro stavbu plotu daň z přidané hodnoty?

V případě pouze nákupu materiálu Vám jsme povinni napočítat DPH 21%, které odvedeme státu. V případě soukromé výstavby Vám na materiál i práci napočítáme snížené DPH 15%. V případě stavby pro firemní účely Vám napočítáme DPH 0% v režimu přenesené daňové povinnosti, kdy Vy sami poté odvedete DPH 21% státu.

Jaká je záruční doba na dílo?

Na dílo poskytujeme standardně záruční dobu 5 let. Tato doba se vztahuje na dodané materiály a provedenou práci v souladu s řádným užíváním a údržbou plotu. Nevztahuje se na poškození hrubým násilím, vandalismus a škody způsobené nepředpokládatelnými vlivy (povodně, požáry a podobně).