Pletivo na ploty

Zakládáme si na kvalitě našich pletiv, které vynikají extrémní životností a pevností. Extrudováním roztaveným plastem a silný drát 2,7mm zajišťuje dlouhou životnost a odolnost přes 20-30 let!

4-hranné pletivo je to nejběžnější a neuniverzálnější pletivo pro všeobecné použití a nalezne své užití jak v průmyslovém, tak i rodinném sektoru.

Toto pletivo je vyrobeno v ČR pod certfikací EN ISO 9001, která garantuje tu nejvyšší kvalitu !!!

Balení jednotlivých rolí je 25metrů, ale toto pletivo prodáváme na jednotlivé metry, takže Vám můžeme například dodat 37 metrů – tzn. celý 25m  balík a 12m ustřihneme bez příplatku na požadovaný zbytek! Spojení jednotlivých pletiv zapletením spojovací spirály (z kterých je pletivo vyrobeno) je přitom velmi jednoduché a spoj není vůbec vidět.

Životnost a pevnost pletiv je dána zejména průměrem drátu a velikostí oka, proto dbejte na výběr pletiva vyrobeného z co nejsilnějšího drátu a s okem 50mm.

U pletiv se slabším průměrem drátu a větší velikostí ok se jejich nižší výrobní cena značně odráží na jejich životnosti, pevnosti a kvalitě.

Legální trik prodejců a výrobců také spočívá v uvádění maximálně „papírově“ navýšeného průměru drátu na horní „možnou“ toleranci dle normy. Např. deklarovaný průměr „1,65mm“ může mít dle běžné normy ve skutečnosti i o 0,1mm méně. Přitom každých 0,1mm průměru drátu snižuje váhu, pevnost a užitnou hodnotu výrobku o cca 10%. Náš vnitropodnikový předpis zpřísňuje toleranci na max. odchylku průměru +/-0,03.mm. Rozdíl váhy pletiva např. z drátu 2,4mm a 2,7mm je 31% (o to je lehčí a tudíž méně pevnější!!).

K montáži doporučujeme:

  • Vázací drát – 1 bal. na 50 m pletiva
  • Ráčny – 3 ks na 25bm pletiva (u pletiv nižších než 125 cm 2 ks)
  • Vrták na díry

Na výběr máme od poplastovaného pletiva až po dekorační pletivo:

Proč si vybrat nás?

Doprava zcela zdarma u zakázek nad 2 000Kč, pro zakázky nad 30 000 Kč zapůjčíme zdarma benzínový vrták.

Náš tip ! Spočítejte si cenu Vašeho plotu a všech potřebných komponentů on-line na: kalkulator.e-pletivo.cz.

Ukázka použití pletiva: