Dekorační pletivo

Bezúdržbové a luxusní typy plotu, které jsou vhodné pro reprezentativní použití v zahradě, parcích atd.

Zinkovaný drát společně s plastovanou úpravou zaručuje těmto plotům životnost přes 20 let. Výhoda tohoto oplocení je v neobvyklém vzhledu a jednoduchosti montáže. Díky bodovému svařování zaručují tato pletiva vysokou pevnost. Pro stavbu těchto typů pletiv je nutno zajistit rovný terén (např. betonovou podezdívkou).

Pletivo ORNAPLAST

Pletená síť oko 85x150mm, drát 3,4mm, poplastováno, jedlová zeleň, bal 25m. Pro montáž těchto pletiv doporučujeme plotové sloupky TELINEA.

Pletivo EXECUTIVE PLUS – novinka!

Poplastované svařované pletivo za fantastickou zaváděcí cenu! Zinkované a následně poplastované pevné pletivo. Žádná Čína – vyrobeno v Itálii pod certifikací ISO 9001. Vysoce efektní a účelné do zahrad, parků, atd. Barva jedlová zeleň, bal. 25bm, oko 50 x 100mm, drát 2,5mm. Pro zpevnění jsou u tohoto pletiva ve vrchní i spodní části vloženy 2 vodorovné dráty (vznikají oka 50×50 mm) Stále skaldem! Prodej pouze po celých balících (25bm).

Pletivo STRONG

Ideální pletivo za bezkonkurenční cenu na zabezpečení provozoven, skladů, nemocnic, atd. Vhodné i k oplocení větších plemen psů a nebezpečných zvířat. Drát pr. 3,0mm a oko 50 x 60mm zajišťují při montáži na sloupky TURBOGRAF několikanásobně větší pevnost než ostatní druhy pletiv.

Pletivo TOP 70

Poplastované svařované pletivo. Zinkované a následně poplastované svařované pletivo. Žádná Čína – vyrobeno v Itálii pod certifikací ISO 9001. Barva jedlová zeleň, bal. 25bm, oko 75 x 100mm, drát 2,1mm. Vhodné pro zahrady, výběhy, pastviny, atd. Stále skaldem! Jednoduchá montáž na sloupky Turbolinea pomocí plastových úchytek (je potřeba cca 4 ks na sloupek). Prodej pouze po celých balících (25bm)

Pletivo TOP 100

Poplastované svařované pletivo. Zinkované a následně poplastované svařované pletivo. Žádná Čína – vyrobeno v Itálii pod certifikací ISO 9001. Barva jedlová zeleň, bal. 25bm, oko 100 x 100mm, drát 2,1mm. Vhodné pro zahrady, výběhy, pastviny, atd.

Pletivo EXECUTIVE LOURD

Vysoce efektní pletivo do zahrad, parků, atd. Barva jedlová zeleň, bal. 25m, oko 75x100mm, drát 2,6 mm. Pro zvýšení pevnosti jsou u tohoto typu pletiva ve vrchní části vloženy 3 vodorovné dráty. Na montáž pletiva doporučujeme sloupky TELINEA (do výšky 120 cm), nebo sloupky TURBOGRAF s originálním příslušenstvím. Toto pletivo představuje nejběžnější a nejžádanější typ za dobrou cenu s dostatečnou pevností.